Ministerstwo 
Zdrowia


Wyjaśnienia








MINISTERSTWO ZDROWIA
00-952 Warszawa
ul. Miodowa 15
tel. centr. 022 634-96-00
REGON 000287987




WSZYSCY WYKONAWCY
Nasz znak Data
MZ-AGZ-270-5122-4/JP/11 15.03.2011 r.


Sprawa: przetarg nieograniczony Nr MZ-AGZ-270-5122/AB/11
Uprzejmie informujemy, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa banerów, wpłynęło następujące zapytanie:
Czy zamawiający dopuści standardowy wymiar roll-up (dotyczy planszy graficznej) rozmiaru 1200mm x 2000mm? Zapytanie dotyczy części I i II.
Na podstawie art. 38 ust 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz.759, z późn. zm.) udzielamy następującej odpowiedzi:
Zamawiający nie dopuszcza wykonania roll-up o wymiarach innych niż podane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik Nr 1 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.



Wersja do drukuPowrót


Artykuł przeczytało osób: 1413

Patronaty
E-zdrowie
Inspektorat Sanitarny
Rada
BIP
© 2011 Ministerstwo Zdrowia
© 2002-2011 Platforma Activeweb Medical Solutions