Ministerstwo 
Zdrowia
0


Kalendarz Prezydencji polskiej


Podczas Prezydencji odbędzie się wiele spotkań formalnych i nieformalnych takich jak spotkania ministrów czy ekspertów w zakresie zdrowia. Organizowane będą liczne spotkania grup roboczych Rady Unii Europejskiej, grup eksperckich Komisji Europejskiej a także spotkania przedstawicieli agencji Unii Europejskiej oraz grup roboczych i komitetów tych agencji. Większości spotkań przewodniczyć będą przedstawiciele Polski.

W czasie sprawowania Prezydencji przez Polskę odbędą się liczne konferencje i debaty związane z ustanowionymi przez Polskę priorytetami na okres sześciomiesięcznego przewodniczenia Unii Europejskiej.

Obecnie w kalendarzu Prezydencji MZ znajdują się 34 wydarzenia, z czego jedno to Nieformalne Spotkanie Ministrów Zdrowia, które odbędzie się w Sopocie w dniach 4-6 lipca 2011 r. Ponadto w kalendarzu znajduje się jedna konferencja o charakterze ministerialnym, a także kilkanaście spotkań na szczeblu eksperckim i roboczym. Jedno spotkanie odbędzie się poza granicami Polski, natomiast pozostałe spotkania będą mieć miejsce w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Za organizację spotkań odpowiadają poszczególne Departamenty Ministerstwa Zdrowia oraz jednostki podległe/nadzorowane.

Szczegółowe informacje na temat spotkań, które odbędą się w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2011.Wersja do drukuPowrót


Artykuł przeczytało osób: 3481

Patronaty
E-zdrowie
Inspektorat Sanitarny
Rada
BIP
© 2011 Ministerstwo Zdrowia
© 2002-2011 Platforma Activeweb Medical Solutions