Ministerstwo 
Zdrowia
0


Zaproszenie na konferencję Jakość Opieki w Systemach Ochrony Zdrowia w Europie: podsumowanie rezultatów projektu UE MARQuIS i projektu WHO PATH


Uprzejmie zapraszamy przedstawicieli Szpitali, uczestniczących w projektach MARQuIS oraz PATH na konferencję Jakość Opieki w Systemach Ochrony Zdrowia w Europie: podsumowanie rezultatów projektu UE MARQuIS i projektu WHO PATH. Program obejmuje: aktualne informacje na temat problematyki jakości i bezpieczeństwa pacjenta w Unii Europejskiej, przedstawia rezultaty wynikające z projektu MARQuIS i rekomendacje projektowe dla decydentów narodowej polityki zdrowotnej, administratorów szpitali i profesjonalistów medycznych, prezentuje wyniki szpitali w projekcie PATH. Zapoznamy Państwa także z propozycją znowelizowanej wersji PATH.

Przewidziany jest czas na dyskusje i wymianę opinii. Na zakończenie zapraszamy Państwa na obiad. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału i zgłoszenie osób uczestniczących na adres email: ewadudzik@cmj.org.pl lub telefonicznie 012 423-20-88 (osoba do kontaktu: Ewa Dudzik-Urbaniak) do środy 4 czerwca 2008 roku (przy zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko uczestnika, stanowisko, e-mail oraz nazwę i adres instytucji).

Zaproszenie na konferencję
plik w formacie *pdf

Progrqm konferencji
plik w formacie *pdf
Wersja do drukuPowrót


Artykuł przeczytało osób: 6804

Patronaty
E-zdrowie
Inspektorat Sanitarny
Rada
BIP
© 2011 Ministerstwo Zdrowia
© 2002-2011 Platforma Activeweb Medical Solutions